הדברת חולדות בגג

הדברת חולדות בגג

אחד המקומות הנפוצים להימצאות של  חולדות הוא עליית הגג. החולדות אוהבות להתחבא בגגות של הבתים, שם הם אינן צריכות לחשוש מבני האדם ולברוח כאשר הן מזהות צעדים או קולות המרתיעים אותן. יש שני סוגים נפוצים של חולדות, חולדות החוף החיות בתוך הביובים וחולדות העלייה החיות בגגות הבתים.

 הדברת חולדות בגג –    שלש שיטות עיקריות של הדברה

יש  שיטות עיקריות להדברת חולדות, הדברה באמצעות מלכודות, הדברה באמצעות רעלים  והדברה אלקטרונית. מדביר מקצועי ידע לבחור את השיטה המתאימה ביותר.

הדברה באמצעות רעלים המדביר מפזר חומרי הרעלה רעילים במקומות שבהן נמצאות החולדות. בגגות שבהן לא נמצאים בני הבית האופן תדיר אפשר לפזר רעל בגג בחומרים רעילים מאחר ואין סכנה שרעילות החומרים תפגע בדיירי הבית או בחיות המחמד החיות בבית. השימוש רעל נפוץ ויעיל במיוחד כאשר בגג יש מספר גדול של חולדות שאותן רוצים להדביר במהירות האפשרית.

הדברה באמצעות מלכודות מתאימה לגגות שאליהן יש גישה נוחה. יש סוגים שונים של מלכודות, מלכודת דבק, מלכודת רשת או תיבות האכלה. העיקרון בכל סוגי המלכודות זהה, כדי לפתות את החולדות יש להניח במלכודת מאכל מעורבב ברעל, מאכל שאותו אוהבות החולדות, הן נמשכות למאכל ונלכדות במלכודת.

הדברה חולדות בשיטה אלקטרונית היא שיטה העושה שימוש במכשיר אלקטרוני המשדר גלי קול הנשמעים רק באוזני החולדות. גלי הקול מרתיעים את החולדות והן מתרחקות בבהלה מהמקום. בעזרת ההדברה האלקטרונית אפשר להגיע לכל המקומות שבהן מסתתרות החולדות, גגות, ארונות חשמל, מנועים של רכבים, מקומות גבוהים ועוד.

איך אפשר להימנע מחולדות?

כדי למנוע את הופעת החולדות יש צורך להקפיד על ניקיון וסדר בגג, בבית ובחצר. אין להפוך את עליית הגג למחסן, לא רצוי לאחסן בה חפצים ישנים או מזון. חשוב גם להרחיק את שאריות המזון מהבית כדי למנוע את הימצאות החולדה בבית ואת המעבר שלה מהגג אל הבית.

 

  • בחצר חשוב לייבש מים עומדים, לנכש עשבים שוטים, להרחיק שאריות של ענפים ועלים יבשים.

 

  • בכל מקום שבו יש סדקים או חורים, חשוב לאטום אותם באופן הרמטי.

 

  • אם יש לכם סימנים המעידים על הימצאות חולדה בגג, אל תחכו שחולדה אחת תיהפך למשפחה שלמה של חולדות. הזמינו מיד מדביר מקצועי שידע להדביר ולהרחיק את החולדה בהצלחה.
  • כמו כן חברתנו מתמחה בתחום הדברת נמלים למגזר העסקי והפרטי תוך כדי שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
  • כמו כן חברתנו מתמחה בתחום הדברת פשפשים במגוון שיטות ידידותיות ואמצעים טכניים המותאמים לכך.